Blog

Zakochaj się w języku!

8 lutego 2022 | Brak komentarzy
Autor: Royal Admin

Miłość, ta ekscytacja i motylki w brzuchu gdy poznajesz kogoś nowego. Z upływem czasu rozkwita w piękny, kwiat… malowany w barwy, które nadaje życie. Kiedy mija pierwsze „zachłyśnięcie” nowym uczuciem, zaczynamy dostrzegać cały pejzaż wad i zalet naszej drugiej połowy. Wtedy w naszym umyśle zapada decyzja- czy jest to miłość na całe życie? Na dobre i na złe? Cóż, wybierając język obcy jako miłość, mamy 100% pewności, iż nie zostaniemy wymienieni na „lepszy  model”. Do zakochania się tylko kilka kroków – przejdź je wszystkie razem z ROYAL SCHOOL i zakochaj się w języku!

 

1.    Pierwsze wrażenie jest najważniejsze ♥

Jeśli od początku zaiskrzy – to super, na pewno tej relacji będzie dużo prościej. Jeżeli jednak nie poczujesz do nowego języka „mięty” – nie zrażaj się, nie od razu Rzym zbudowano, a zawsze warto dać sobie szansę!

 

2.     Poznajcie się lepiej ♥

Zagłęb się w język, dowiaduj się z czego się wywodzi, zapoznaj się z kulturą w kraju w którym jest używany – łatwiej będzie Ci zrozumieć dlaczego coś „mówimy tak a nie inaczej”.

 

3.     Spędzajcie ze sobą duuuużo czasu ♥

W przypadku takich relacji najważniejsze jest regularne poświęcanie uwagi partnerowi. Spotkania raz na miesiąc odpadają – nie stworzysz w ten sposób nic stabilnego, a coraz bardziej będziecie się od siebie oddalać. Nie bój się nachalności – spędzanie ze sobą czasu dwa/trzy razy w tygodniu to wcale nie jest za dużo.

 

4.         Nie bój się poprosić o pomoc specjalistów

Nie zamartwiaj się niepowodzeniami, jeśli coś Ci nie wychodzi – specjaliści z Royal School zawsze pomogą. Dla nas żaden problem, nie jest kwestią nie do „przeskoczenia”.

 

 

Niedługo 14.02, Walentynki, Dzień Zakochanych. Spędź trochę czasu ze swoją sympatią, zobaczcie film w języku obcym i cieszcie się z chwili. Niech Wasze szczęście trwa i trwa….! Zajrzyj koniecznie tutaj po nasze propozycje seriali po angielsku do obejrzenia w czasie Dnia św. Walentego 🙂 Zakochaj się w języku z drugą połówką! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy

Polecane

Zapisz się na kursi odbierz prezent
X

Zapisz się na kurs

X

Zapisz się na kurs
lub na bezpłatną lekcję pokazową

    captcha