Blog

Jak nauczyłem się języków obcych z Royal School?

21 czerwca 2021 | Brak komentarzy
Autor: Royal Admin

Hej! Nazywam się Mateusz. Chciałbym opowiedzieć Ci jak nauczyłem się języków obcych z Royal School. Moja przygoda z Royal School miała swój początek jeszcze w 2015 roku. W drugiej klasie gimnazjum, z polecenia znajomej, zapisałem się na pierwszy grupowy kurs języka angielskiego…Potem był kolejny i kolejny…W Royal School szczególnie cenię sobie rodzinną atmosferę, a jak się do rodziny wejdzie…to ciężko ją opuścić 😊

 

Nauka online, dlaczego nie?

 

Niestety wyjazd na studia do Warszawy skutecznie przerwał moją przygodę z Royal School, aż do… marca 2020 roku. W momencie, gdy wszystko przeniosło się do Internetu, przeniosła się tam też szkoła Royal School. Po opanowaniu języka angielskiego, tym razem już w wersji online indywidualnie udoskonalałem znajomość języka niemieckiego z Patrycją. Głównie zależało mi na przełamaniu bariery językowej. Royal School idealnie dopasował się do moich wymagań. „Lekcje” z Patrycją ciężko mi nazwać lekcjami. Były to raczej „rozmowy przy kawie” i pomimo, że online – niezmiennie w dobrej atmosferze.

 

Jak nauczyłem się języków obcych?

Jak wykorzystałem język, którego się nauczyłem?

 

Już wiesz, jak nauczyłem się języków obcych z Royal School. Gdzie wykorzystuję to? Pierwsze lata w Royal School pozwoliły mi znakomicie zdać maturę z angielskiego. Również także spędzić wspaniałe wakacje, pracując na Campie w Stanach Zjednoczonych oraz podróżować i poznawać nowych ludzi na obu wybrzeżach USA. Te ostatnie lata natomiast doprowadziły mnie do wystarczająco wysokiej znajomości języka niemieckiego, aby podjąć decyzję i spędzić przyszły semestr, studiując po niemiecku na Uniwersytecie Johana Gutenberga w Moguncji. Na ten moment moja przygoda z angielskim i niemieckim w Royal School niestety dobiega końca.

 

Z tymi dwoma językami, bo – mając na liście celów kolejne języki obce – przygoda z Royal School z pewnością dopiero się zaczyna!

Pozdrawiam, Mateusz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy

Polecane

Zapisz się na kursi odbierz prezent
X

Zapisz się na kurs

X

Zapisz się na kurs
lub na bezpłatną lekcję pokazową

    captcha